“5’inci Sivas Kitap Günleri” başladı.

“5’inci Sivas Kitap Günleri” başladı.

“5’inci Sivas Kitap Günleri” başladı.

4 Eylül Sivas Kongresi’nin yıl dönümü etkinlikleri kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sivas Kitap Günleri başladı.
Selçuklu Parkı’ndaki “5’inci Sivas Kitap Günleri”nin açılışı, Sivas Valisi Davut Gül, AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Belediye Başkan Vekili Erdal Karaca, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Âlim Yıldız, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve il protokolünün katılımı ile gerçekleştirildi.
Sivas Valisi Davut Gül ve beraberindeki protokol üyeleri, kısa selamlama konuşmalarının ardından, açılış kurdelesini kesti. Vali Gül ve beraberindekiler, daha sonra 90 yayınevinin oluşturduğu stantları gezdi. Vali Gül ve protokol üyeleri daha sonra alanda oluşturulan kitap kumbarasına köy okullarındaki öğrenciler için kitap bıraktı.
PROTOKOL ÜYELERİ
MİLLİ EĞİTİM STANDINI ZİYARET ETTİ
Sivas Valisi Davut Gül, AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Belediye Başkan Vekili Erdal Karaca, CÜ Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal Tırnakçı ve Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, kitap stantlarını gezdikten sonra “5’inci Sivas Kitap Günleri” kapsamında alanda açılan Milli Eğitim Müdürlüğü standını da ziyaret etti.
 
Milli Eğitim Şube Müdürümüz Abdullah Arslan, Vali Gül ve beraberindeki protokol üyelerine Eğitim Bilişim Ağı (EBA) kapsamında eğitim-öğretim sürecinde kullanılan bilişim teknolojisi donanımları ve hizmetler hakkında bilgi verdi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/5inci-sivas-kitap-gunleri-basladi/icerik/1550 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.