“Okullar Hayat Olsun İl Projesi Yönetim Kurulu Toplantısı” yapıldı.

“Okullar Hayat Olsun İl Projesi Yönetim Kurulu Toplantısı” yapıldı.

“Okullar Hayat Olsun İl Projesi Yönetim Kurulu Toplantısı” yapıldı.
2016-2016 Eğitim-Öğretim Yılı, “Okullar Hayat Olsun İl Projesi Yönetim Kurulu Toplantısı” Sivas Öğretmen Evi’nde gerçekleştirildi. 

Programa, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Fehmi Tutkun ve Abdullah Arslan, Sivas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Dağüstü, Orman İşletme Müdürlüğü temsilcileri, Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, ilçe Halk Eğitim Merkezi müdürleri ve merkez proje okul müdürleri katıldı.
Milli Eğitim Şube Müdürümüz, Fehmi Tutkun’un proje ve proje kapsamında hayata geçirilen çalışmalarla ilgili gerçekleştirdiği sunumla başlayan programda daha sonra Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy kısa bir değerlendirme konuşması yaptı.
 
Konuşmaların ardından proje kapsamında gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/okullar-hayat-olsun-il-projesi-yonetim-kurulu-toplantisi-yapildi/icerik/1361 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.