“Spor Sivas Projesi” Tanıtım ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

“Spor Sivas Projesi” Tanıtım ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Sivas Valiliği Himayesinde, İl Özel İdaresi, Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde hayata geçirilen Spor Sivas Projesinin Tanıtım ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı. Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Valimiz Salih Ayhan, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Âlim Yıldız, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, il protokolünün önde gelen isimleri, kurum amirleri ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı.
 
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda daha sonra proje koodinatörü Sözer Çınar tarafından Spor Sivas Projesinin kapsam ve uygulanma şekli ile ilgili sunum yaptı.  Daha sonra bir konuşma yapan Sivas Valisi Salih Ayhan, Spor Sivas Projesinin en iyi şekilde uygulanması için tüm paydaşların üzerine düşen görev ve sorumlulukları eksiksiz bir şekilde yerine getirmelerini istedi.  Ayhan, öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda spora yönlendirileceği, Sivas’ı sporda üst seviyelere taşıyacak olan projenin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/spor-sivas-projesi-tanitim-ve-koordinasyon-toplantisi-yapildi/icerik/3161 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.