“Yaşayan Halk Edebiyatı Projesi” bu yıl da devam edecek

“Yaşayan Halk Edebiyatı Projesi” bu yıl da devam edecek

Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hayata geçirilen “Yaşayan Halk Edebiyatı Projesi” bu yıl Özel Sivas Final Temel Lisesi’nin katkılarıyla devam edecek. Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve Sivas Fasıl Heyeti Âşıklar ve Halk Oyunları Derneği Başkanı Ahmet Ayık arasında imzalanan proje işbirliği protokolü bu kapsamda yenilendi.
Müdürlük makamında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, proje kapsamında Sivas’ın önde gelen, şair, âşık ve halk ozanlarının öğrencilerle buluşmaya devam edeceğini söyledi. Altınsoy, projeye katkı sağlayacak olan Özel Sivas Final Temel Lisesi Müdürü Celal Kaya’ya teşekkür etti.
 
Daha sonra Altınsoy, Kaya ve Ayık, “Yaşayan Halk Edebiyatı Projesi” protokolünü imzaladı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/yasayan-halk-edebiyati-projesi-bu-yil-da-devam-edecek/icerik/2205 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.