13. Uluslararası Eğitim Yönetimi Kongresi Başladı

13. Uluslararası Eğitim Yönetimi Kongresi Başladı

13. Uluslararası Eğitim Yönetimi Kongresi Başladı

Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Sivas Belediyesi ve Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) başta olmak üzere çok sayıda kurum ve kuruluşun katkılarıyla düzenlenen 13. Uluslararası Eğitim Yönetimi Kongresi başladı. CÜ Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve üç gün sürecek kongrenin açılış programına Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan Durmuş, MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri (YEĞİTEK) Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, CÜ Rektörü Prof. Dr. Âlim Yıldız, YEĞİTEK İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Eyüp Tanyıldız, MEB Bakan Danışmanı İbrahim Yasak, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, protokol üyeleri, akademisyenler, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda selamlama konuşmalarının ardından kongrenin ilk paneli gerçekleştirildi. Düzenleme Kurulu Başkanı Celal Tayyar Uğurlu moderatörlüğündeki panele MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan Durmuş, MEB YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal Tırnakçı ve Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı konuşmacı olarak katıldı.
Panel sonrasında konuşmacılara CÜ Rektörü Prof. Dr. Âlim Yıldız tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/13-uluslararasi-egitim-yonetimi-kongresi-basladi/icerik/2598 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.