2020 Yılı İlk ARGE Toplantısı Yapıldı

2020 Yılı İlk ARGE Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüz ARGE birimi 2020 yılı ilk planlama ve koordinasyon toplantısı yapıldı. Müdürlüğümüz toplantı salonunda Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürümüz Fatih Aydın ve ARGE birimimizde görevli öğretmenler katıldı.
 
Toplantıda Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen Sanat Sivas ve Spor Sivas projeleri ile okullarımıza kazandırılan atölyeler başta olmak üzere 2019-2020 eğitim-öğretim yılı birinci döneminde gerçekleştirilen proje ve çalışmalar masaya yatırıldı. 2. Dönemde uygulanması planlanan proje ve çalışmaların da değerlendirildiği toplantıda Sivas Valiliğince açıklanan; “Sivas İçin 300 Proje, 300 Fikir” vizyonu kapsamında gerçekleştirilebilecek proje ve çalışmalar üzerinde de fikir alışverişinde bulunuldu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/2020-yili-ilk-arge-toplantisi-yapildi/icerik/3995 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.