2071 Öğretmenler Hatıra Ormanında 9 Bin Fidan Toprakla Buluştu

2071 Öğretmenler Hatıra Ormanında 9 Bin Fidan Toprakla Buluştu

MEB 2023 Vizyon Belgesi Kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan  2023’e Doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi’nin ilk somut adımları atılmaya başlandı. Sosyal ve sportif faaliyetler kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Sivas Orman İşletme Müdürlüğü arasında imzalanan protokol doğrultusunda oluşturulan 2071 Öğretmenler Hatıra Ormanında 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla fidan dikme etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, müdür yardımcılarımız, şube müdürlerimiz, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Sivas’ta görev yapan her öğretmen için bir fidanın etkinlik kapsamında toprakla buluşturulacağını belirten Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, “24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hem öğretmenlerimiz için bir hatıra ormanı oluşturmak, hem de ağaçlandırma çalışmalarına destek vererek bu konuda bir farkındalık oluşturmak istedik. Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.” Dedi.
Savaşçı, daha sonra müdür yardımcılarımız, şube müdürlerimiz, öğretmen ve öğrencilerle birlikte fidan dikti. Etkinlik kapsamında 9 bin fidan toprakla buluşturuldu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/2071-ogretmenler-hatira-ormaninda-9-bin-fidan-toprakla-bulustu/icerik/2986 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.