23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlimizde coşkuyla kutlandı. Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96.Yılı kutlama programına Sivas Valisi Âlim Barut; Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, il protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Kazancılar Ortaokulu tarafından düzenlenen program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve okul Müdürü Feryat Çevik’in günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından, öğrenciler; hazırladığı şiir, tiyatro, oratoryo gösterilerini sundu.

 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-coskuyla-kutlandi/icerik/1372 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.