4. Geleneksel İmam Hatip Okulları Arası Spor Oyunları Başladı

4. Geleneksel İmam Hatip Okulları Arası Spor Oyunları Başladı

4. Geleneksel İmam Hatip Okulları Arası Spor Oyunları Başladı

Önder Sivas İmam Hatipliler Derneği ile Sivas Önder Gençlik Spor Kulübü’nün Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İşbirliğinde düzenlediği 4. Geleneksel İmam Hatip Okulları Arası Spor Oyunları başladı. Şemsi Sivas İmam Hatip Ortaokulu Spor Salonunda düzenlenen programa Valimiz Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Dernek Başkanı Hüseyin Duman, Kulüp Başkanı Ramazan Baltepe, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Emir Duman tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi. Daha sonra konuşan Valimiz Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin spor oyunlarına katılan tüm öğrencilere başarılar diledi. Dernek Başkanı Duman ve Kulüp Başkanı Baltepe de kısa birer selamlama konuşması yaparak 4. Geleneksel İmam Hatip Okulları Spor Oyunları hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından öğrenciler tarafından Wushu ve Taekwondo gösterileri gerçekleştirildi.
Gösterilerin ardından Valimiz Ayhan ve Başkan Bilgin, futsal müsabakalarının başlama vuruşunu gerçekleştirdi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/4-geleneksel-imam-hatip-okullari-arasi-spor-oyunlari-basladi/icerik/4029 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.