60. Yıl Ortaokulu’nda 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.

60. Yıl Ortaokulu’nda 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.

60. Yıl Ortaokulu’nda 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.

60. Yıl Ortaokulu’nda 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı. Fuarın açılışına Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan ve Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Ayhan Bülbül ve Mücahit Gül katıldı. Okul Bahçesi’nde gerçekleştirilen etkinliklerle başlayan programda Okul Müdürü Ömer Doğan kısa bir selamlama konuşması yaptı. Doğan’ın konuşmasının ardından halk oyunları ekibi tarafından gösteri sunuldu. Daha sonra öğrenciler tarafından bilimsel bir deney gerçekleştirildi.
 
Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan ve Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, daha sonra 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi. Yıldızhan ve Altınsoy, açılışın ardından Okul Müdürü Ömer Doğan ile birlikte, stantları gezerek öğrencilerin hazırladığı bilimsel proje ve çalışmaları inceledi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/60-yil-ortaokulunda-4006-tubitak-bilim-fuari-acildi/icerik/1989 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.