AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz’den Odamıza Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz’den Odamıza Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz’den Odamıza Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Sivas Ticaret ve Sanayi Odamızı (STSO) ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken ile şehir ekonomisine dair istişarede bulundu.  
AK Parti 7. Olağan Kongresi için Sivas’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Sivas Ticaret ve Sanayi Odamızı (STSO) ziyaret etti.
AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz ve Habib Soluk, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ve parti teşkilatından oluşan heyeti, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz karşıladı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz’e Sivas’ın ekonomik yapısı ve OSB hakkında bilgi veren Başkanımız Mustafa Eken, “Cumhurbaşkanımıza yapmış oldukları çalışmalardan dolayı, ülkemize vermiş oldukları hizmetten dolayı iş dünyası adına teşekkür ediyoruz. Şu zor dönemi iş dünyası gerçekten devletimizin desteğiyle, imkânlarıyla tabii ki esnaf ve tüccarımızla kendi gayreti ve çabasıyla atlattı, atlatmaya devam ediyor, inşallah atlatacak” dedi.
Yaşanan salgın sürecinde esnafa, sanayiciye ve tüccara yönelik desteklemeler yapıldığını ifade eden Başkanımız Eken, şunları kaydetti; “Bu sürede hükümetimiz, devletimiz neler yaptı dersek çok şey yaptılar. Belki bazı sektörlerimiz için yeterli gelmedi. Ama en azından yapılan desteklemelerle bir rahatlama oldu, devletimiz, milletinin yanında olduğunu gösterdi. Allah hepsinden Cumhurbaşkanı başta olmak üzere tüm teşkilatlarından razı olsun. Biz; Ticaret ve Sanayi Odası olarak 8.000 üyemiz ile her partiye eşit mesafede olan, hiçbir parti ayrımı yapmadan, hiçbir siyaset yapmadan çalışan bir odayız. Çünkü her partiye mensup üyemiz var. Biz kardeşiz, hemşehriyiz, dostuz. Ama şu çalışmalarda ben her zaman şunu söylüyorum hangi partinin adayı Cumhurbaşkanımız olursa, bizim Cumhurbaşkanımız odur. Ülkede şuan birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğu bir dönemde Sayın Cumhurbaşkanımıza destek vermemiz gerekir, hükümetimize destek vermek gerekir. Siyasette ayrımı bırakıp hep beraber aynı yolda, aynı gemide olduğumuzu düşünmek lazım.”

-İLK ZİYARET STSO’YA-
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ise “Yiğidolar diyarı Sivas’ta AK Partimizin 7.Olağan Kongresi için gelmiştik. İl Başkanımıza güven tazeledik. Kongre sonrasında da ilk ziyaret ettiğimiz yer Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı oldu. Kendisine bizleri misafir ettiği için teşekkür ediyorum” dedi.

-FABRİKA AÇILMIYOR DİYENLER SİVAS’A GELİP SAYSINLAR-
Başkanımız Eken ile Sivas’ın sorunlarını istişare ettiklerini ifade eden Demiröz, “2. Organizenin süratle başlayacağını ve bazılarının dediği gibi Anadolu da hiç fabrika açılmıyor diyenlere bir mesaj olarak da burada organize sanayi bölgelerinin bittiği ve yeni OSB’lerin kurulduğu, sayılarını istiyorlarsa gelip sayarak, bakarak görürler. Bir tek Sivas’ta değil Anadolu’nun her köşesinde her gün bir fabrika açılıyor hamdolsun. Ekonomi olarak Türkiye, dünyada bu pandemi sürecinde pozitif büyümeyi başaran üç ülkeden birisi. Biz, hem bu sürece rağmen ekonomide olsun, hukukta olsun, siyasette olsun yeni reformlar başlatıyoruz. Bu çerçevede ben, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımıza, üyelerine teşekkür ediyorum. Gayretlerini ve az önceki ifadelerindeki desteklerini dile getirdiler, bütün heyet huzurunda size teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum. Sivas’ımızı çok daha iyi yerlerde görmek istiyoruz, hep beraber” ifadelerini kullandı.
Başkanımız Mustafa Eken, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz’e günün anısına Sivas’a özgü hediyeler takdim etti.  
 

Bu sayfada yer alan bilgiler http://www.sivastso.org.tr/haber-ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-demiroz-den-odamiza-ziyaret-2575 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.