Aksu Anaokulu Anneler Günü Dolayısıyla program düzenledi.

Aksu Anaokulu Anneler Günü Dolayısıyla program düzenledi.

Aksu Anaokulu Anneler Günü Dolayısıyla program düzenledi.

Aksu Anaokulu Anneler Günü Dolayısıyla program düzenledi. Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Harun Tan, Milli Eğitim Şube Müdürümüz İsmail Uyar, okul Müdürü Damla Bilici, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan programda anaokulu öğrencileri sahneledikleri şehitler, mehteran takımı, semazen, savaşın anneleri, drama, engeller engel değildir gösterileri ile büyük beğeni topladı.
 
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy programın sonunda programı hazırlayan öğretmenlere plaket takdim etti. Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Harun Tan Okul Aile Birliği üyelerine plaket takdim ederken Milli Eğitim Şube Müdürümüz İsmail Uyar ise okul personeline çiçek takdim etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/aksu-anaokulu-anneler-gunu-dolayisiyla-program-duzenledi/icerik/1400 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.