Altınsoy; “Sizin gibi öğretmenlerimiz olduğu için gururluyum”

Altınsoy; “Sizin gibi öğretmenlerimiz olduğu için gururluyum”

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, çat kapı ziyaret ettiği Vali Muammer Bey İlkokulu’nda karşılaştığı manzara karşısında duygulandı. Altınsoy, bakım-onarım çalışmaları kapsamında yeni eğitim-öğretim yılı hazırlıklarının son aşamaya geldiği okula yaptığı ziyarette, gurur verici bir tabloyla karşılaştı.
 
 
Altınsoy, Okul Müdürü Yusuf Yıldırım ile birlikte okul binasında incelemelerde bulundu. Bu sırada okul sıralarının tamir ve montajının yapıldığını gören Altınsoy, bakım onarım çalışmasını yürüten kişilerle sohbet etmek istedi. Çalışmaları yürüten kişilerin ilk önce okul bakım onarım çalışmalarını yürüten yüklenici firmanın işçileri olduğunu düşünen Altınsoy, bu kişilerin öğretmen olduğunu öğrenince duygulandı. Öğretmenlere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Altınsoy, “Sizleri tebrik ediyorum. 2017-2018 eğitim öğretim dönemi öncesinde devam eden seminer çalışmalarının yoğunluğu içerisinde eğitimlerden arta kalan sürede bu yaptığınız fedakârlığın benim için anlamı çok büyük. Sizin gibi öğretmenlerimiz olduğu için gururluyum.” dedi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/altinsoy-sizin-gibi-ogretmenlerimiz-oldugu-icin-gururluyum/icerik/2158 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.