BAŞKANIMIZ BİLGİN ENGELLİ AİLELERİNİ ZİYARET EDEREK KARNE HEDİYESİ DAĞITTI…

BAŞKANIMIZ BİLGİN ENGELLİ AİLELERİNİ ZİYARET EDEREK KARNE HEDİYESİ DAĞITTI…

Yeni tip koronavirüs döneminde uzaktan eğitim alan ve e-Okul sistemi üzerinden dijital ortamda karne alan çocukları evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.
Başkanımız Hilmi Bilgin, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla çocuklardan karnelerinin fotoğrafını kendisine göndermelerini istedi. Karne fotoğraflarını bu paylaşımın altına yorum olarak ekleyen çocuklar, adres bilgilerini de mesaj olarak gönderdi. Bilgin, evlerinde ziyaret ettiği onlarca çocuğa aralarında tablet, oyuncak ve kitap gibi çeşitli hediyeler verdi.Karne hediyesi dağıtımlarına katılan Başkanımız Bilgin ve eşi İlkay Bilgin, işitme engelli Şahin ailesinin evlerine konuk oldu.7. sınıf öğrencisi Zeynep ve kardeşi Mustafa Şahin ile bir araya gelen Başkan Bilgin derslerinde başarılı olan öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
Ardından işitme engelli Nurettin ve Özgür Özkök’ü evlerinde ziyaret eden Başkan Bilgin karnelerinde başarılı olan öğrencileri tebrik ederek onlara çeşitli hediyeler verdi.Başkanımız Bilgin daha sonra 4. sınıf öğrencisi Berat Demirel’i hanesinde ziyaret ederek başarılı dileklerini iletti.Samimi ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerde öğrencilerin ikramını geri çevirmeyen Başkanımız Bilgin sobada közlenen patatesi onlarla birlikte yedi.
Zorlu bir 2020 yılını geride bıraktıklarını ifade eden Başkanımız Bilgin; “Bilindiği üzere okullarımızda karne törenleri düzenlenemedi. Öğrencilerimiz ilk defa dijital ortamda karne aldılar. Bizlerde bu zorlu süreçte çocukların moral ve motivasyonuna katkı sağlamak adına evlerinde onları ziyaret ederek “Çam sakızı, çoban armağanı” hediyeler veriyoruz. Yapmış olduğumuz kampanya neticesinde çocuklarımız karnelerini bize gönderdiler. Arkadaşlarımızla kendilerinin talebi doğrultusunda hem evlerini ziyaret ettik hem de hediyelerini takdim ettik.” dedi.
Belediye Başkanımız Bilgin’e ev ziyaretlerinde Başkan Yardımcımız Ahmet Duman, Başkan Danışmanı Prof. Dr. Recep Toparlı, İşaret Dili Eğitmeni Mustafa Epik ve Kabartma Öğretmeni Selman Devecioğlu da eşlik etti.Belediyemiz tarafından da sosyal medyadan karnelerini paylaşan 2 bin 500’ü aşkın çocuğa hediye dağıtıldı.

Oluşturma Tarihi :01 Şubat, 2021Okunma Sayısı :&nbsp312

Bu sayfada yer alan bilgiler https://www.sivas.bel.tr/icerik/6/6035/baskanimiz-bilgin-engelli-ailelerini-ziyaret-ederek-karne-hediyesi-dagitti.aspx adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.