Başkanlardan, Odamıza Teşekkür Ziyareti

Başkanlardan, Odamıza Teşekkür Ziyareti

Başkanlardan, Odamıza Teşekkür Ziyareti

Tesviyeciler ve Oto Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil ve Oda Başkanlarından oluşan heyet, Sivas Ticaret ve Sanayi Odamızı (STSO) ziyaret etti. 
Sivas ve bölgenin sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ileten Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken’e teşekkür eden Tesviyeciler ve Oto Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) STK’larımızın çatı odasıdır. Başkanımız Mustafa Eken’de ağabeyimiz konumundadır” dedi. 
Başkan Demirgil, “Geçtiğimiz günlerde Mustafa Başkanım Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak İç Anadolu bölge temsilcisi seçildi. Kendisini tebrik ediyorum. TOBB çerçevesinde Cumhurbaşkanımızla olan toplantıda İç Anadolu bölgesinin problemlerini dile getirdi. Tabi Demirağ Organize Sanayi Bölgesinin yatırımının bir an önce gelmesini de Cumhurbaşkanımızdan sözünü aldı” şeklinde konuştu. 
Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinin 2021 yılında yapılacak seçimlerine aday olduğunu ifade eden Demirgil şunları kaydetti; “Bizde, Esnaf Odaları olarak 8 tane oda başkanı, başkanımıza hem teşekkür ederim, hem de 2021 yılında yapılacak Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinde, ben ve arkadaşlarım aday olduk. Adaylığımızı başkanımla paylaşalım, istişare edelim. Çünkü Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Sivas’taki STK’ların çatı kuruluşu başkanımızda ağabeyi konumunda. Kendisinin desteği ve duası bizim için her zaman önemli. Hem başkanımızın duasını hem de desteğini alalım diye geldik. Misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederim.”  
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Mustafa Eken, “Hakan Başkanıma ve diğer başkanlarımıza odamıza yapmış oldukları ziyaret dolayı öncelikle çok teşekkür ediyorum. İç Anadolu Bölge Temsilcisi olarak Cumhurbaşkanımıza iletmiş olduğumuz konulardan dolayı teşekkür etmesi bizi onore etmiştir. Kendilerine, odalarına ve üyelerine teşekkür ediyorum. Hep birlikte bu gemiyi zaten beraber götürüyoruz” dedi.
Demirgil’e seçimlerde başarılar dileyen Başkanımız Eken, “Tabi başkanımın adaylığı da Allah hayırlı uğurlu etsin. Öncelikle size ve bütün yönetim kurulundaki başkan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Sizleri yakından tanıyoruz. Sivas için vermiş olduğunuz mücadeleleri yakinen biliyoruz. Beraber çalıştığımız zamanlardaki özveriniz, Sivas sevdanız, Sivas düşünceniz, Sivas’a faydalı işler yapabileceğinizin kendi şahsımda bunu çok rahatlıkla söyleyebiliyorum bu görevi layığıyla yaparsınız. O yüzden şimdiden seçiminizin adaylığınızın hayırlı olmasını diliyorum. Sizlere birlikte çalışmaktan onur duyacağımızı, beraber güzel işler yapabileceğimizi buradan bir kere daha söylemek istiyorum. 2020’nin son günlerinde hepimizin birliğe, beraberliğe daha çok ihtiyacı olduğu dönemde Allah birliğimizi, beraberliğimizi daha daim etsin. Allah düşmanlarımıza fırsat vermesin. Doğru eğilir ama yıkılmaz mantığında doğru insanlarla doğru yerde buluşmayı bize nasip etsin” ifadelerini kullandı. 
 

Bu sayfada yer alan bilgiler http://www.sivastso.org.tr/haber-baskanlardan-odamiza-tesekkur-ziyareti-2565 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.