Belediye Başkanlık Kupası, 2. Liselerarası Voleybol turnuvası sona erdi.

Belediye Başkanlık Kupası, 2. Liselerarası Voleybol turnuvası sona erdi.

Belediye Başkanlık Kupası, 2. Liselerarası Voleybol turnuvası sona erdi.

Belediye Başkanlık Kupası, 2. Liselerarası Voleybol turnuvası sona erdi. Turnuva’da dereceye giren takımlar için 4 Eylül Kapalı Spor Salonu’nda tören düzenlendi. Törene Sivas Valisi Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve il protokolünün önde gelen isimleri katıldı. Ödül töreni öncesinde Kongre Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesi arasında gösteri maçı oynandı.
Turnuvada kadınlarda Kongre Anadolu Lisesi birinci, Atatürk Anadolu Lisesi ikinci, Yenişehir Anadolu Lisesi üçüncü, İMKB Anadolu Lisesi ise dördüncü oldu.
Erkekler de ise Sivas Anadolu Lisesi birinci, Gazi Anadolu Lisesi ikinci, Yenişehir Anadolu Lisesi üçüncü, Kongre Anadolu Lisesi ise dördüncü oldu. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını Sivas Valisi Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve protokol üyeleri takdim etti.
Ödül töreninin ardından Vali Gül, Başkan Aydın ve Altınsoy tüm öğrencileri tebrik etti. Başkan Aydın, öğrencileri Çanakkale gezisiyle de ödüllendireceklerini açıkladı. Başkan Aydın, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’a ise plaket takdim etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/belediye-baskanlik-kupasi-2-liselerarasi-voleybol-turnuvasi-sona-erdi/icerik/2547 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.