Beypınar İlkokulu Müdürü Numan Kantar, Sınıf Öğretmeni Özge Dilek ve Öğrencisi Aziz Sazan İle Birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Beypınar İlkokulu Müdürü Numan Kantar, Sınıf Öğretmeni  Özge Dilek ve Öğrencisi Aziz Sazan İle Birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Beypınar İlkokulu Müdürü Numan Kantar, Sınıf Öğretmeni Özge Dilek ve Öğrencisi Aziz Sazan İle Birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Beslenmesini unutan öğrencisi ile kahvaltısını paylaştığı için Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın ziyaret ederek tebriklerini ilettiği Beypınar İlkokulu Sınıf Öğretmeni Özge Dilek, Okul Müdürü Numan Kantar ve öğrenci Aziz Sazan, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti. Dilek, Kantar ve Sazan, Savaşçı’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Okul Müdürü Kantar, Savaşçı’ya okulu ziyareti sırasında Sazan ile birlikte çekindiği fotoğrafın bulunduğu tablo hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı’da Kantar ve Dilek’i bir kez daha tebrik ederek öğretmenler gününü kutladı. Savaşçı, öğretmenler günü dolayısıyla kendisine çiçek takdim eden Sazan’ı ise makam koltuğuna oturtarak bir süre sohbet etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/beypinar-ilkokulu-muduru-numan-kantar-sinif-ogretmeni-ozge-dilek-ve-ogrencisi-aziz-sazan-ile-birlikte-milli-egitim-mudurumuz-ebubekir-siddik-savasciyi-ziyaret-etti/icerik/2980 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.