BŞB. Erzurumspor Maçını Fırat Aydınus Yönetecek

BŞB. Erzurumspor Maçını Fırat Aydınus Yönetecek

Demir Grup Sivasspor’umuz ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor arasında oynanacak mücadelede hakem Fırat Aydınus görev yapacak.

Süper Lig’in 23. haftasında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre 03 Şubat Çarşamba günü saat 13.30’da Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda Demir Grup Sivasspor’umuz ile BŞB. Erzurumspor arasında oynanacak mücadelede İstanbul bölgesi üst klasman hakemlerinden Fırat Aydınus düdük çalacak.

Aydınus’un yardımcılıklarını ise; Bahattin Duran (1. Yardımcı Hakem), Erdem Bayık (2. Yardımcı Hakem), Çağdaş Altay (Dördüncü Hakem) yapacak.

Fırat Aydınus, Demir Grup Sivasspor’umuzun son olarak bu sezon deplasmanda İH. Konyaspor’u 1-0 yendiği maçta görev yapmıştı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://www.sivasspor.org.tr/bsb-erzurumspor-macini-firat-aydinus-yonetecek/ adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.