Cahit Zarifoğlu İlkokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.

Cahit Zarifoğlu İlkokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.

Cahit Zarifoğlu İlkokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.

2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk dönemi sona erdi. Sivas’ta yaklaşık 120 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı. Bu kapsamda il merkezindeki Cahit Zarifoğlu İlkokulu’nda karne dağıtım programı düzenlendi. Programa Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ayhan Bülbül katıldı.
Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan ve Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, karne dağıtımı öncesinde okulda görevli öğretmenlerle bir araya geldi. Burada bir süre öğretmenlerle sohbet eden Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk devresinde özverili bir şekilde görevlerini yerine getiren öğretmenlere teşekkür etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ise “Eğitimin birçok bileşeni var ama en önemli bileşeni öğretmen. Diğer imkânlar ne kadar iyi olursa olsun öğretmeni çekip aldığınız zaman bir anlamı kalmıyor. Bu işin temelinde sizler varsınız. Biz her ne kadar kanun, yönetmelik, tüzük göndersek de uygulayıcı sizlersiniz. Sizlerin başarısı, toplam başarıya etki ediyor. Ben hepinize emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de aynı azimle çocuklarımızı yetiştireceğinize inanıyorum.” İfadelerini kullandı.
 
Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan ve Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrenciler karnelerini dağıttı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/cahit-zarifoglu-ilkokulunda-karne-dagitim-toreni-duzenlendi/icerik/1775 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.