Değerler Eğitimi Komisyonu Aralık Ayı Birincisini Seçti

Değerler Eğitimi Komisyonu Aralık Ayı Birincisini Seçti

Değerler Eğitimi Komisyonu Aralık Ayı Birincisini Seçti
 
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce; Sivas Valiliğinden alınan onaya bağlı olarak Eğitimde Sivasi Hareketi Projesi kapsamında“ Değerler Eğitimi” Projesi çalışmaları için oluşturulan Komisyon, Ayın Birincisi olacak  okulların değerlendirmesini yapmış ve  Aralık ayı birincisini seçmiştir.
 

 
Aralık ayı değerlendirmesinde; “Hoşgörü ve Sevgi”konusunda Ahmet Kutsi Tecer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi(Okulu)  ile  Süleyman Sami Kepenek İlkokulu   birinci seçilmiştir. Ayın birincisi seçilen eseri ve çalışmayı yapan okullarımızı  kutlar, bundan sonraki çalışmalarda katkı sağlayacak olan  tüm öğrenci ile öğretmenlerimize başarılar dileriz.
Ahmet Kutsi Tecer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi

Süleyman Sami Kepenek İlkokulu   

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/degerler-egitimi-komisyonu-aralik-ayi-birincisini-secti/icerik/1193 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.