“Diriliş Nesli Evlad-ı Fatihanın İzinde” Projesi İçin Tanıtım Toplantısı Düzenlendi.

“Diriliş Nesli Evlad-ı Fatihanın İzinde” Projesi İçin Tanıtım Toplantısı Düzenlendi.

“Diriliş Nesli Evlad-ı Fatihanın İzinde” Projesi İçin Tanıtım Toplantısı Düzenlendi.

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ve Sivas Belediyesi’nin destekleri ile Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Sivas Şubesi ve Eğitimde Diriliş Derneği işbirliğinde başlatılan; “Diriliş Nesli Evlad-ı Fatihanın İzinde” Projesi için tanıtım toplantısı düzenlendi.
Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi toplantı salonda gerçekleştirilen programa Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Duman, Eğitimde Diriliş Derneği Başkanı Fahrettin Yılmaz, Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Başkanı Aydın Yılmaz katıldı.
Eğitimde Diriliş Derneği Sivas Şubesi’nin faaliyetlerinin yer aldığı tanıtım filmi ile başlayan programda daha sonra projenin detayları hakkında bilgi verildi. Programda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Okuma paydasında bizimle buluşan ve bu projeye destek veren herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.
Proje kapsamında; 9, 10 ve 11. Sınıflarda eğitim gören öğrencilere yönelik 3 ayrı kitap ile ilgili “Diriliş Nesli Okuyor” adlı ödüllü bilgi yarışması gerçekleştirilecek. Yarışmada dereceye giren öğrencilere para ödülü ve Balkanlar gezisi hediye edilecek.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/dirilis-nesli-evlad-i-fatihanin-izinde-projesi-icin-tanitim-toplantisi-duzenlendi/icerik/3872 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.