Diriliş Nesli Ödüllendirildi

Diriliş Nesli Ödüllendirildi

Eğitimde Diriliş Derneği’nin “Diriliş Nesli Dirilişin Öncüleriyle Buluşuyor” projesi kapsamında düzenlediği kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Eğitimde Diriliş Derneği Başkanı Fahrettin Yılmaz, dernek yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
 
Halime Yılmaz’ın birinci, Hatice Yılmaz’ın ikinci, Hatice Aslan’ın üçüncü olduğu yarışmada Busenur Yılmaz, Elif Ayvaz ve Gamze Çıbıkçı ise dördüncülüğü paylaştı.
Öğrencilere ödüllerini Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ve Eğitimde Diriliş Derneği Başkanı Fahrettin Yılmaz ve öğretmenleri takdim etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/dirilis-nesli-odullendirildi/icerik/2651 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.