Dünya Şampiyonu Sporcular Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Dünya Şampiyonu Sporcular Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Dünya Şampiyonu Sporcular Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Antalya’da gerçekleştirilen Muaythai Dünya Şampiyonasında dünya birincisi ve ikincisi olan sporcular Muaythai İl Temsilcisi Suavi Tan ve Antrenör Ekrem Arıs ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti. Şampiyona hakkında Savaşçı’ya bilgi veren Tan, 57 ülkeden yaklaşık 1000 sporcunun katılımı ile Antalya’da düzenlenen Çocuklar ve Gençler Dünya Muaythai Şampiyonasında Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Furkan Alıcı’nın +71 kiloda dünya şampiyonu, Ertuğrul Gazi Şahin’in ise 67 kiloda Dünya ikincisi olduğunu söyledi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı, Sivas’ı ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek dünya şampiyonluğunu elde eden sporcuları tebrik etti. Bir süre sporcularla sohbet eden Savaşçı, “Sizlerle gurur duyuyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” Dedi. 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/dunya-sampiyonu-sporcular-savasciyi-ziyaret-etti/icerik/3729 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.