Eğitim Camiası Kan Bağışında Bulundu

Eğitim Camiası Kan Bağışında Bulundu

Sivas’ta eğitim camiası, Valimiz Salih Ayhan’ın kan bağışı yapılması yönündeki çağrısına duyarsız kalmadı. Ayhan’ın Korona Virüs (Covid-19) salgını sürecinde kan bağışında yaşanan düşüş dolayısıyla yaptığı çağrıya öğretmen ve okul idarecilerinden destek geldi.
Eğitim camiası, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimiz ile birlikte Kızılay Sivas Şubesi Kan Bağışı Merkezine giderek kan bağışında bulundu. Valimiz Salih Ayhan, Kızılay Sivas Şube Başkanı Mustafa Sarılar ve Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz da “Bilgimiz Zihinlere Kanımız Bedenlere Hayat Versin İstiyoruz” sloganı ile Kızılay’a kan bağışında bulunan öğretmen ve okul idaricilerini ziyaret ederek teşekkür etti.
Eğitim camiasını örnek davranışı dolayısıyla tebrik eden Valimiz Ayhan, Covid-19 Salgını dolayısıyla kan bağışında ve stoklarda azalma meydana geldiğini belirterek; “bizler tüm kurum çalışanlarımızla kan bağışına destek olacağız. Vatandaşlarımızdan da bu konuda destek bekliyoruz.” Dedi.
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı da tüm öğretmen ve okul idarecilerine kan bağışı konusunda hassasiyet gösterdikleri için teşekkür ederek. Eğitim camiasının kan bağışında bulunmaya devam edeceğini söyledi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/egitim-camiasi-kan-bagisinda-bulundu/icerik/4115 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.