Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Orta Anadolu Bölgesi komisyon üyeleri Sivas’a geldi. Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Harun Tan’ı ziyaret eden komisyon üyeleri, saha çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Orta Anadolu Bölgesi komisyon üyeleri Sivas’a geldi.  Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Harun Tan’ı ziyaret eden komisyon üyeleri, saha çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Orta Anadolu Bölgesi komisyon üyeleri Sivas’a geldi. Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Harun Tan’ı ziyaret eden komisyon üyeleri, saha çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından oluşturulan Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Orta Anadolu Bölgesi komisyon üyeleri Sivas’a geldi. Bu kapsamda Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Harun Tan’ı ziyaret eden komisyon üyeleri, saha çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyarette Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mücahit Gül’de hazır bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Harun Tan, bölgede başarı elde eden 35 projeden 27’sinin Sivas’tan çıktığını belirterek, bu başarının çok önemli olduğunu söyledi. Geçen yıl bu alanda 39 başvuru yapıldığını, bu yıl ise başvuru sayısının 205’e yükseldiğini belirten Tan, “2015 yılında 2 projemiz saha incelemesi elde etmişti. Bu yıl ise 27 proje ile bölge birincisi olduk. Proje çalışmalarında tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.
Türkiye’de genelinde 2 bin 500 proje başvurusu yapıldığını, bu başvuruların yüzde 10’unu ise Sivas projelerinin oluşturduğunu belirten Tan, bu sayının gelecek yıl daha da artmasını beklediklerini söyledi. Tan, daha sonra komisyon üyeleri ile bir süre sohbet etti.
 
Komisyon üyeleri ziyaretin ardından saha çalışmalarına başladı. Komisyon, bu yıl saha incelemesi başarısı elde eden 27 proje ile Orta Anadolu Bölge birincisi olan ilimizde 1 hafta boyunca incelemelerde bulunacak.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/egitim-ve-ogretimde-yenilikcilik-odulleri-orta-anadolu-bolgesi-komisyon-uyeleri-sivasa-geldi-milli-egitim-mudur-vekilimiz-harun-tani-ziyaret-eden-komisyon-uyeleri-saha-calismalari-hakkinda-bilgi-verdi/icerik/1474 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.