Eğitimcilere Etik Eğitimi

Eğitimcilere Etik Eğitimi

Eğitimcilere Etik Eğitimi
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilimizde görevli idareci, öğretmen ve personele “etik eğitimi” verildi. 

Eğitimde kaliteyi arttırmak, öğretmen ve idarecilerin mesleki gelişimine katkı sağlamak için başlatılan projede bu güne kadar 3.235 kişiye ulaşıldı. Proje koordinatörlüğünü yürüten İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nuh Baltalı, projeye 18.11.2015 tahinde başladıklarını ve bir buçuk ay gibi kısa bir sürede on oturum şeklinde 15 Milli Eğitim Yöneticileri, 155 okul müdürü, 259 müdür yardımcısı ve 390 hizmetli ve memur ile 2146 öğretmene  toplamda ise  3235 milli eğitim personeline etik eğitim verdiklerini belirtti.
 Etik Eğitim Uzmanı İbrahim Kılıç ve İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi  Doç. Dr. M. Fatih Genç tarafından eğitimlerin verildiğini belirten Nuh Baltalı, şunları söyledi:
 
 “23 Aralık 2015 tarihi itibariyle  Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde Etik Eğitiminin kapanışını gerçekleştirdik. Konuşmacılarımıza İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa Altınsoy tarafından plaket takdim edildi. Eğitimde kaliteyi artırmak adına yürüttüğümüz ve kültür şehri Sivas’ımıza katkı sağlayacağına inandığımız ve  önemli bulduğumuz bu projede bize destek olan başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa Altınsoy olmak üzere konuşmacılarımıza, projeye katılan tüm eğitimci ve öğretmenlerimize, basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/egitimcilere-etik-egitimi/icerik/1173 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.