Eğitimin Kalbi Sivas’ta Atacak

Eğitimin Kalbi Sivas’ta Atacak

Sivas; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bakanlık bürokratları ve 81 il milli eğitim müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirilecek programlara ev sahipliği yapacak.
25-26-27 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan İl Müdürleri Değerlendirme Toplantısı, okul yöneticileri lansman programı, öğretmen buluşmaları, etkinlik ve açılış programları Valimiz Salih Ayhan Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda masaya yatırıldı. Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimiz katıldı.
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Bakan Selçuk’un katılımı ile 25 Ekim’de gerçekleştirilecek programlar başta olmak üzere 26-27 Ekim tarihleri için planlanan programların detayları hakkında Valimiz Ayhan’a brifing verdi. 3 gün boyunca eğitimin kalbinin Sivas’ta atacağı programların en ince ayrıntısına kadar titizlikle planlanmasını isteyen Valimiz Ayhan, programların içeriğine yönelik bazı düzenlemeler yapılmasını da istedi. Toplantıda, gerçekleştirilecek, toplantı, etkinlik ve açılışların içeriğine yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/egitimin-kalbi-sivasta-atacak/icerik/3735 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.