El Emeği Göz Nuru Ürünler Sergilendi

El Emeği Göz Nuru Ürünler Sergilendi

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz bünyesinde gerçekleştirilen el sanatları kurslarına katılan kursiyerler, el emeği göz nuru ürünlerini sergiledi.
Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzce Primemall Alışveriş Merkezinde oluşturulan “Sanat Sevdası” adlı serginin açılışına Sivas Valisi Salih Ayhan’ın eşi Zeynep Akkiraz Ayhan, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın eşi Elif Savaşçı, CÜ Rektörü Prof. Dr. Âlim Yıldız’ın eşi Emine Yıldız, Şube Müdürümüz Hülya Bozbıyık ve Halk Eğitim Merkezi Müdiresi Rukiye Toy katıldı. Açılış programın öncesinde halk oyunları ekibi gösterisi gösteri sundu. Daha sonra Ayhan, Savaşçı ve protokol eşleri açılış kurdelesini keserek el sanatları ürünlerinin sergilendiği stantları gezdi. Sergiye, vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/el-emegi-goz-nuru-urunler-sergilendi/icerik/3007 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.