Emekli olan Maarif Müfettişi İsmet Dincel için veda yemeği düzenlendi.

Emekli olan Maarif Müfettişi İsmet Dincel için veda yemeği düzenlendi.

Emekli olan Maarif Müfettişi İsmet Dincel için veda yemeği düzenlendi.

Emekli olan Maarif Müfettişi İsmet Dincel için veda yemeği düzenlendi. Öğretmenevinde gerçekleştirilen programa Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Maarif Müfettişleri Başkanımız Cengiz Atalay, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Selahattin Satılmış ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzde görevli maarif müfettişleri katıldı.
Programda konuşan Maarif Müfettişleri Başkanı Cengiz Atalay, 39 yıllık hizmet süresinin ardından emekliye ayrılan İsmet Dincel’e bugüne kadar gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki yaşantısında başarılar diledi. Atalay daha sonra, Dincel’e ebru motifli tablo hediye etti.
 
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ise Dincel’i tebrik ederek, plaket takdim etti. Altınsoy, program vesilesi ile maarif müfettişleri ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/emekli-olan-maarif-mufettisi-ismet-dincel-icin-veda-yemegi-duzenlendi/icerik/1610 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.