Evde Eğitim Alan Öğrencilerin Karneleri Evlerinde Takdim Edildi.

Evde Eğitim Alan Öğrencilerin Karneleri Evlerinde Takdim Edildi.

Evde Eğitim Alan Öğrencilerin Karneleri Evlerinde Takdim Edildi.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde evde eğitim verilen Başöğretmen Atatürk Ortaokulu 6. Sınıf öğrencileri Firdevs Ece Çorlu ve Muhammed Keklik ile Mevlana Vali Zübeyir Kemelek Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Ahmet Agâh Arat, karne heyecanını evlerinde yaşadı.
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ile birlikte öğrencilerin evlerine konuk olan Vali Vekilimiz Yeliz Yıldızhan, çok iyi bir eğitim dönemi geçirerek takdir belgesi alan öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti. Öğrenci velileri ve evde eğitim veren öğretmenlerle de sohbet eden Yıldızhan, öğrencilere evlerinde okul ortamını aratmayan ve başarılarına büyük katkı sağlayan öğretmenlere de teşekkür etti.
Öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ise Sivas il merkezinde 60, ilçeler de ise 15 öğrencinin evde eğitim aldığını söyledi. Merkezdeki evde eğitim öğrencileri için 104 öğretmen görevlendirildiğini belirten Savaşçı, “Ben fedakârca çalışarak öğrencilerimizin başarısı için emek veren tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum.” Dedi.
Öğrencilere Valimiz Salih Ayhan’ın hediyelerini takdim eden Yıldızhan, öğretmenlere ise 4 Eylül Sivas Kongresi’nin 100. Yılı dolasıyla bastırılan Milli Mücadelede Sivas 108 Gün kitabını hediye etti.
 
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/evde-egitim-alan-ogrencilerin-karneleri-evlerinde-takdim-edildi/icerik/3985 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.