Geleceğe Nefes Oldular

Geleceğe Nefes Oldular

Sivas’ta “Geleceğe Nefes Ol” kampanyası kapsamında sahiplenilen fidanlar 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında düzenlenen program ile toprakla buluşturuldu. Esenyurt Mahallesindeki ağaçlandırma alanında gerçekleştirilen programa Valimiz Salih Ayhan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Tutucu, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, il protokolünün önde gelen isimleri, öğrenci, öğretmen ve vatandaşlar katıldı.
Cumhurbaşkanlığı himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı öncülüğünde, kamu kurum ve kuruluşları ile STK’ların katkılarıyla saat: 11.11’de gerçekleştirilen programda; Valimiz Ayhan, Başkan Bilgin ve protokol üyeleri vatandaşlarla birlikte çam fidanlarını toprakla buluşturdu.
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı da öğrencilerle birlikte fidan dikerek etkinliğe katıldı. Savaşçı, diktikleri fidanlarla geleceğe nefes olan öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/gelecege-nefes-oldular/icerik/4353 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.