Geleceğin Kayak Şampiyonları Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Geleceğin Kayak Şampiyonları Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Geleceğin Kayak Şampiyonları Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Sivas Valiliği Himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Hayata Geçirilen “2023’e Doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi” kapsamında başlatılan “Kayak Sporunda Olimpik Sporcu Yetiştirme Projesi” ile Yıldız Dağı’nda kayak eğitimi alan öğrenciler Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti. Öğrencilere Şube Müdürümüz Hülya Bozbıyık, Milli Takım Kayak Antrenörü İlhan Erzurum, Müdürlüğümüz Kayak Koordinatörü Ali Erek, öğretmen ve veliler de eşlik etti.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre öğrencilerle sohbet eden Savaşçı, “Sayın Valimiz Salih Ayhan’ın himayesinde başlattığımız bu projeyi çok önemsiyoruz. İnşallah bu kapsamda alacağınız eğitimlerle büyük başarılara imza atacak ve geleceğin kayak şampiyonları sizler olacaksınız. Sizler bizim için çok önemli ve değerlisiniz. Sizlere sunulan bu imkan ve fırsatları iyi değerlendirin.” dedi.
Savaşçı, Erzurum ve Erek’ten de eğitim programı hakkında bilgi aldı.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/gelecegin-kayak-sampiyonlari-savasciyi-ziyaret-etti/icerik/3322 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.