Gölova Selahattin Ayan Öğretmenevinin Açılışı Yapıldı

Gölova Selahattin Ayan Öğretmenevinin Açılışı Yapıldı

Gölova’da 3.7 milyon liraya inşa edilen 1+1, 16 odalı Selahattih Orhan Öğretmenevi için açılış programı düzenlendi.  Açılışa; Valimiz Salih Ayhan, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Sivas Milletvekilleri M. Habib Soluk ve Semiha Ekinci, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, il ve ilçe protokolünün önde gelen isimleri ile vatandaşlar katıldı.
Gölova Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu’nun açış konuşması ile başlayan programda, Valimiz Salih Ayhan, Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci ve Habib Soluk, öğretmenevinin ilçeye ve öğretmenlere hayırlı olmasını diledi.
Öğretmenevi açılışının ardından, Milli Eğitim Bakanlığı ödenekleri ile ilçeye kazandırılan Kapalı Semt Halı Sahasının da açılışı gerçekleştirildi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/golova-selahattin-ayan-ogretmenevinin-acilisi-yapildi/icerik/3921 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.