Gönüllü Öğretmenler Sivas’ta Görev Yapan Polisler İçin Siperlik Üretti.

Gönüllü Öğretmenler Sivas’ta Görev Yapan Polisler İçin Siperlik Üretti.

Sivas’ta, sağlık çalışanları için siperlik üreten öğretmenler, zor şartlar altında görevlerini sürdüren polisleri de unutmadı. Gönüllü öğretmenler, Sivas Bilim ve Sanat Merkezinde oluşturulan üretim atölyesinde Korona Virüs tedbirleri kapsamında fedakârca görev yapan polisler için siperlik üretti.
3 boyutlu yazıcılarla üretilen 980 siperlik, Sivas Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.
Maskelerin üretiminde görev alan öğretmenlere teşekkür eden Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Hem sağlık personelimiz, hem de emniyet personelimiz gerçekten zor şartlar altında bu süreçte görevlerini yürütüyorlar. Biz de eğitim camiası olarak onlara destek vermek istedik. Öğretmenlerimiz gönüllü olarak bu süreçte görev aldılar. Ben tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Bu vesile ile de tüm Türk Polis Teşkilatı’nın 175. Kuruluş Yıldönümünü tebrik ediyorum” dedi.
Savaşçı daha sonra siperlikleri İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’a takdim etti. Aydoğan ise bu anlamlı destekten dolayı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ve üretim sürecinde görev alan tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/gonullu-ogretmenler-sivasta-gorev-yapan-polisler-icin-siperlik-uretti/icerik/4102 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.