Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu 2015-2016 eğitim öğretim yılı yıl sonu sergisi açıldı.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu 2015-2016 eğitim öğretim yılı yıl sonu sergisi açıldı.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu 2015-2016 eğitim öğretim yılı yıl sonu sergisi açıldı.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu 2015-2016 eğitim öğretim yılı “Geleneksel El Emeği Göz Nuru Yılsonu Sergisi” açıldı.
Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde (FYKM) gerçekleştirilen programa Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Sivas Valisi Alim Barut’un eşi Miyase Barut, Belediye Başkanı Sami Aydın’ın eşi Yurdagül Aydın, İl Müftüsü Recep Şükrü Balkan, Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Harun Tan,  AK Parti Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, il protokolünün önde gelen isimleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
FYKM Bahçesinde gerçekleştirilen spor kursları gösterisinin ardından, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, kısa bir selamlama konuşması yaptı. Altınsoy daha sonra Sivas Valisi Alim Barut’un eşi Miyase Barut, Belediye Başkanı Sami Aydın’ın eşi Yurdagül Aydın, İl Müftüsü Recep Şükrü Balkan, Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın ve diğer protokol üyeleri ile birlikte serginin açılışını gerçekleştirdi.
 
Açılışın ardından Sivas Valisi Alim Barut’un eşi Miyase Barut, Belediye Başkanı Sami Aydın’ın eşi Yurdagül Aydın ve diğer protokol üyeleri ile birlikte stantları gezen Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, sergide yer alan ürün ve eserler hakkında bilgi aldı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/halk-egitim-merkezi-ve-aksam-sanat-okulu-2015-2016-egitim-ogretim-yili-yil-sonu-sergisi-acildi/icerik/1440 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.