Harezmi Hizmetiçi Öğretmen Eğitimi Programı Sona Erdi.

Harezmi Hizmetiçi Öğretmen Eğitimi Programı Sona Erdi.

Harezmi Hizmetiçi Öğretmen Eğitimi Programı Sona Erdi.

Sivas’ta Öğretmenlere Yönelik Düzenlenen Harezmi Hizmetiçi Öğretmen Eğitimi Programı Sona Erdi.
 
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şube Müdürümüz Abdullah Arslan ile birlikte müdürlüğümüz bahçesi ve e-sınav salonunda gerçekleştirilen eğitim programının son etkinliklerine katıldı.
Etkinliklerin sonunda konuşan Savaşçı, Harezmi Eğitim Programının Sivas’ta gerçekleştirilmesini sağlayan İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti. Bir süre eğitime katılan öğretmenlerle sohbet eden ve programın katkıları hakkında görüş alışverişinde bulunan Savaşçı, İstanbul’dan gelerek 5 gün boyunca eğitim veren Harezmi Eğitim Modeli eğitmenleri Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Neslihan Bektaş ve Felsefe Öğretmeni Funda Bayraktar’a da teşekkür etti. Savaşçı, Bektaş ve Bayraktar’a teşekkür belgesi ve plaket taktim etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/harezmi-hizmetici-ogretmen-egitimi-programi-sona-erdi/icerik/2940 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.