İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa ALTINSOY´un 2015-2016 Öğretim yılı I.Yarıyıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa ALTINSOY´un 2015-2016 Öğretim yılı I.Yarıyıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa ALTINSOY´un 2015-2016 Öğretim yılı I.Yarıyıl Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Değerli Anne Babalar, Sevgili Öğrencilerim,
 
             2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı I. Yarıyıl sonuna geldiğimiz şu günlerde; her öğrencimizde, öğrencisi olan her evde, anne babalarda heyecanlı ve tatlı bir telaş yaşandığını görebilmekteyiz.
           Öğrencilerimizin alacakları karnedeki notlar, asla kişiliğimizi, zekâmızı, değerli olup olmadığımızı belirleyen bir araç değildir. Derslerimizde neyi ne kadar öğrendiğimizi ölçen, bize kazanmış olduğumuz bilgilerin değerlendirilmesi, eksik olduğumuz konuların fark edilmesi ve böylece daha planlı ve aralıklı çalışarak zamanımızı etkili kullanmamıza fırsat veren bir uygulamadır. Asla zekâmızın bir göstergesi, geleceğimizin tek belirleyicisi değildir.
           Öğrencilerimize tavsiyemiz yarıyıl tatilini, sevdikleriyle birlikte geçirmeleri, büyüklerini ziyaret etmeleri, sevdikleri kitapları doyasıya okumaları ve arkadaşlarıyla doyasıya vakit geçirmeleridir.
 Eğitim öğretim yılının birinci dönemini bitirdiğimiz şu günde, özverili çalışmalarından dolayı tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin eğitiminde her türlü fedakârlığı gösteren velilerimize teşekkür ediyorum. Güzel bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyorum.
 
                                                                                                                  Mustafa ALTINSOY
                                                                                                                  Milli Eğitim Müdürü

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/il-milli-egitim-mudurumuz-sn-mustafa-altinsoyun-2015-2016-ogretim-yili-iyariyil-mesaji/icerik/1211 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.