İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantılarının Nisan Ayı Birleşimi Kangal’da Gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantılarının Nisan Ayı Birleşimi Kangal’da Gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantılarının Nisan Ayı Birleşimi Kangal’da Gerçekleştirildi.
Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından her ay bir ilçede gerçekleştirilen ilçe milli eğitim müdürleri toplantılarının nisan ayı birleşimi Kangal’da gerçekleştirildi.

Kangal Kaymakamlığı, Kangal Belediyesi ve Kangal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde dünyaca ünlü doktor balıkların yer aldığı Kangal Balıklı Kaplıcasında gerçekleştirilen toplantıya, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Harun Tan ve Celal Karahan ile Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı. Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürleri ilçeleri ile ilgili talep, proje yatırım ve önerilerini dile getirdi. Milli eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz de yeni görev dağılımı, ilçe milli eğitim müdürlüklerinin gerçekleştireceği iş ve işlemlere ilişkin bilgilendirmede bulundu. Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Toplantının son bölümünde kısa bir değerlendirme konuşması yaptı. Altınsoy, toplantı sonrasında Kangal Kaymakamı Sinan Aşçı, Belediye Başkanı Mehmet Öztürk ve Garnizon Komutanı Can Sercan Altay ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemek sonrasında İlçe Kaymakamı Sinan Aşçı, Altınsoy’a tablo hediye etti. Altınsoy daha sonra Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve ilçe milli eğitim müdürleri ile birlikte doktor balıkların yer aldığı kaplıca havuzuna girdi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/ilce-milli-egitim-mudurleri-toplantilarinin-nisan-ayi-birlesimi-kangalda-gerceklestirildi/icerik/1349 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.