İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Gemerek´te yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Gemerek´te yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Gemerek´te yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından her ay bir ilçede düzenlenen ilçe milli eğitim müdürleri toplantılarının Mayıs ayı birleşimi Gemerek’te gerçekleştirildi. Toplantıya Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Harun Tan ve Celal Karahan ile Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.
İlçeye bağlı Sızır Beldesi’ndeki Sosyal Tesislerde gerçekleştirilen toplantıda Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy kısa bir selamlama konuşması yaptı. Daha sonra Gemerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Yükselen Dursun Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’a brifing verdi. Brifingin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürleri ilçeleri ile ilgili talep, proje yatırım ve önerilerini dile getirdi. Toplantının son bölümünde Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz tarafından ilçe milli eğitim müdürlerine çeşitli konularda bilgi aktarıldı.
ALTINSOY GEMEREK’TE
TEMASLARDA BULUNDU…
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy Gemerek programı kapsamında Gemerek Kaymakamı Çuma Kılınç’ı da ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Kılınç, Altınsoy’a teşekkür etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, daha sonra ilçede bulunan Sızır Çok Programlı Lisesi, Burhan Köyü İlkokulu, Yeni Çubuk Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
SIZIR ŞELALESİ’NDE MOLA…
 
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Harun Tan ve Celal Karahan, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile birlikte ilçenin doğal harikası olan Sızır Şelalesi’nde günün yorgunluğunu attı. Şelale ve çevresinde incelemelerde bulunan Altınsoy ve beraberindekiler daha sonra burada bir süre vakit geçirdi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/ilce-milli-egitim-mudurleri-toplantisi-gemerekte-yapildi/icerik/1417 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.