İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gölova´da yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gölova´da yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gölova´da yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından her ay bir ilçede gerçekleştirilen ilçe milli eğitim müdürleri toplantılarının Kasım ayı birleşimi Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy başkanlığında Gölova’da gerçekleştirildi.
Altınsoy toplantı öncesinde ilçede temaslarda bulundu. Bu kapsamda ilk olarak Gölova Kaymakamı İsa Erat’ı ziyaret eden Altınsoy, daha sonra İlçe Belediye Başkanı İbrahim Yenidünya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Sönmez ile bir araya geldi.
Ziyaretlerin ardından ilçe merkezinde bulunan Kültür Merkezinde İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’un yanı sıra Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Harun Tan ve Celal Karahan, şube müdürlerimiz ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı. Toplantıya ev sahipliği yapan Gölava İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Sönmez’in brifingi ile başlayan programda daha sonra yeni eğitim-öğretim döneminde hayata geçirilecek proje ve çalışmalar ile görüş, talep ve öneriler masaya yatırıldı. Toplantının son bölümünde milli eğitim şube müdürlerimiz sorumluluk alanlarıyla ilgili çeşitli konularda ilçe milli eğitim müdürlerine bilgi verildi.
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve beraberindekiler toplantının ardından İlçe Kaymakamı İsa Erat ve Belediye Başkanı İbrahim Yenidünya ile yemekte bir araya geldi. Yemek öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Sönmez ve İlçe Belediye Başkanı İbrahim Yenidünya, kısa birer selamlama konuşması yaptı.
Daha sonra konuşan İlçe Kaymakamı İsa Erat, “Eğitimde gösterdiğiniz başarıdan dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüzün şahsında hepinize teşekkür ediyorum. Gerçekten Sivas’ın adına yakışır bir şekilde eğitimde ilerleme kaydediyoruz. Sizleri ilçemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” Dedi.
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ise “Bize göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı İlçe Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyorum. Burada ilimizin eğitimle ilgili sorunlarını değerlendirdik. Karşılaştığımız problemlerin çözümü için neler yapabileceğimizi değerlendirip karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yararlı ve güzel bir toplantı oldu. Bir sonraki ilçe milli eğitim müdürleri toplantısında inşallah başka bir ilçemizde bir araya geleceğiz” dedi.
Yemek programının ardından Gölova Kaymakamı İsa Erat’ı, Belediye Başkanı İbrahim Yenidünya, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ilçe milli eğitim müdürleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Atınsoy, ilçe programı kapsamında daha sonra bazı okulları ziyaret etti ve ilçede görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/ilce-milli-egitim-mudurleri-toplantisi-golovada-yapildi/icerik/1626 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.