İspanya´ya 2016 Erasmus+ teklif çağrısı dönemi hazırlık ziyareti düzenlendi.

İspanya´ya 2016 Erasmus+ teklif çağrısı dönemi hazırlık ziyareti düzenlendi.

İspanya´ya 2016 Erasmus+ teklif çağrısı dönemi hazırlık ziyareti düzenlendi.
Ziyarete Vali Yardımcısı Sayın Ömer KALAYLI, Maarif Müfettişleri Başkanı Cengiz ATALAY, Mesleki Eğitim’den sorumlu Şube Müdürü Ayhan BÜLBÜL ile Ar-Ge Projeler Ekibi Sorumlusu Fatih AYDIN´ın katıldı

Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından daha 2013-2015 yılları arasında yürütülen “Social Media; a Challange or a Chance” başlıklı projenin yaygınlaştırma faaliyeti, 2016 Erasmus+ teklif çağrısı dönemi hazırlık ziyareti olarak İspanya’ nın Malaga şehrine 29 Kasım – 6 Aralık 2015 tarihleri arasında çalışma ziyareti düzenlenmiştir. Bu ziyarete Vali Yardımcısı Ömer KALAYLI, Maarif Müfettişleri Başkanı Cengiz ATALAY, Mesleki Eğitim’den sorumlu Şube Müdürü Ayhan BÜLBÜL ile Ar-Ge Projeler Ekibi Sorumlusu Fatih AYDIN katılmıştır. Düzenlenen program kapsamında yapılan ”Instituto de Educacion Secundaria” ya yapılan ziyarette  İspanya eğitim sistemi, İspanya’da ki Mesleki Eğitim uygulamaları ile ilgili bilgiler alınmıştır. Uygulanan proje çıktılarının yaygınlaştırılması ve 2016 teklif çağrısı döneminde hazırlanacak “Mesleki Eğitimde Yeni Ufuklar” adlı projemiz için hazırlık çalışmaları yapılmıştır. Düzenlenen kültürel gezilerle İspanya kültür ve tarihini de yakından tanıma fırsatı olmuştur.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/ispanyaya-2016-erasmus-teklif-cagrisi-donemi-hazirlik-ziyareti-duzenlendi/icerik/1146 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.