Kamuda İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu

Kamuda İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu

Kamuda İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu
Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Cumhuriyet Üniversitesi İşbirliğinde 10 Aralık 2015 Perşembe Günü Saat 09:00´da Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi´nde “Kamuda İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu” gerçekleştirilecek.

Üç oturum halinde yapılacak olan sempozyumda Açılış konuşmaları Milli Eğitim Müdürlüğü İSGB İl Koordinatörü Selahattin GÖKÇE, Cumhuriyet Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Orhan TATAR, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ALTINSOY, (istemeleri durumunda) Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Sivas Belediye Başkanı Sami AYDIN ve Sivas Valimiz Sayın Âlim BARUT tarafından gerçekleştirilecek. 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/kamuda-is-sagligi-ve-guvenligi-sempozyumu/icerik/1145 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.