Kılıçarslan İlkokulu öğrencileri kitap çıkardı.

Kılıçarslan İlkokulu öğrencileri kitap çıkardı.

Kılıçarslan İlkokulu öğrencileri kitap çıkardı.

Kılıçarslan İlkokulu öğrencileri kitap çıkardı. Öğrencilerin kaleme aldığı, sevgi, saygı, vefa, temizlik, yardımlaşma, hoşgörü ve sorumluluk konulu şiir, hikaye ve yazılar “Biz Değerliyiz” adlı kitapta toplandı.
Öğrencilerin çıkardığı “Biz Değerliyiz” adlı kitap, Kılıçarslan İlkokulu öğrencilerine dağıtıldı.
Kitap dağıtım programına Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fahrettin Bülbül katıldı.
Kitap dağıtım programında kısa bir konuşma yapan okul Müdürü Ahmet Turan Arslanbüken, “Projemizin gerçekleşmesinde büyük emeği olan 4/A sınıfı öğretmenimiz Hakan Eraslan’a, sınıfımızın öğrencilerine ve kitabın basılmasında bize bütün imkanları sunan Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyorum. Projemizde amaç öğrencilerimizin değerlerimiz konusunda düşüncelerini yansıtmaktı. Öğrencilerimiz aynı zamanda bu düşünceleri görsel olarak resme yansıttılar.” Dedi.
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ise anlamlı ve önemli bir çalışmaya imza atan öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti. Altınsoy; “Sınıf öğretmenimiz Hakan Erarslan’ın koordinatörlüğünde öğrencilerimiz kendi duygu ve düşüncelerini ifade etmişler, bunu yazıya dökmüşler ve bunların birleşimi ile bir kitap oluşmuş. Bu kitap, şüphesiz öğrencilerimizin özgüvenlerini artırmak adına önemli bir faaliyet. Bu çalışma öğrencilerimizin gelecekte yazacakları daha güzel yazı ve şiirler için ilk basamak olacaktır. Ben öğrencilerimize, sınıf öğretmenimiz Hakan Eraslan’a ve Okul Müdürümüz Ahmet Turan Arslanbüken’e teşekkür ediyorum.” Dedi.
 
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, konuşmasının ardından, kitapları öğrencilere takdim etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/kilicarslan-ilkokulu-ogrencileri-kitap-cikardi/icerik/1411 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.