KÖPRÜ Projesi Değerlendirme Toplantısı, Gazipaşa Ortaokulunda Gerçekleştirildi.

KÖPRÜ Projesi Değerlendirme Toplantısı, Gazipaşa Ortaokulunda Gerçekleştirildi.

KÖPRÜ Projesi Değerlendirme Toplantısı, Gazipaşa Ortaokulunda Gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) Projesi ve bu kapsamda oluşturulan Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) merkezlerinin işleyişine yönelik değerlendirme toplantısında DYK merkezi olan okulların idarecileri ile bir araya geldi.
 
Gazipaşa Ortaokulunda düzenlenen toplantıya Şube Müdürümüz Fahrettin Bülbül ve DYK koordinatör öğretmenleri de katıldı. Toplantıda proje kapsamında gerçekleştirilen izleme sınavlarının sonuçları masaya yatırılırken okulların branş branş elde ettikleri başarı düzeyleri değerlendirildi. Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, başarı seviyesi düşük olan derslerle ilgili gerekli tedbirlerin alınmasını isterken, başarısı seviyesi ortalamanın üzerinde olan okulları ve öğretmenleri de tebrik etti.
“ÖĞRENCİLERİMİZİN DEVAMLILIĞINI SAĞLAMALIYIZ”
Sivas’ta akademik başarıyı artırmaya yönelik yürütülen KÖPRÜ projesinde çok önemli mesafeler kat edildiğini belirten Savaşçı, kurslara katılan öğrencilerin başarı seviyesinin arttığına dikkat çekti. Arzu edilen başarının yakalanabilmesi için kursların aynı özen ve hassasiyetle devam etmesi gerektiğini belirten Savaşçı, “Öğrencilerimizin bu anlamda kurslara devamlılığı çok önemli. Bunu tesis etmek için de hem öğretmen ve idarecilerimize hem de velilerimize büyük görevler düşüyor. Velilerimizin öğrencilerimizin kurslara devamlılığını hassasiyetle takip etmelerini istirham ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/kopru-projesi-degerlendirme-toplantisi-gazipasa-ortaokulunda-gerceklestirildi/icerik/3877 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.