KTS Başarı Belgeleri Takdim Edildi.

KTS Başarı Belgeleri Takdim Edildi.

KTS Başarı Belgeleri Takdim Edildi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Kalite Takip Sistemi (KTS) Değerlendirme Komisyonunca, KTS Başarı Belgesi verilmesini uygun görülen okulların müdürlerine belgelerini takdim etti.
 
MEB 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında Ekim, Kasım, Aralık, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirilen faaliyetler ilçe ve il müdürlüklerince değerlendirilerek sisteme kaydedildi. Daha sonda MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü KTS Değerlendirme komisyonunca her ay değerlendirilerek tüm illerde ilk 5 okula KTS Başarı Belgesi verilmesini uygun gördü. Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, ilimizde başarı belgesi almaya hak kazanan Abdussamed Bal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şarkışla Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gürün İsmet Yılmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ülkü İmam Hatip Ortaokulu ve Divriği Hüsnü Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin müdürleri ile bir araya geldi. Okul Müdürlerine Şube Müdürümüz Fehmi Tutkun’da eşlik etti.
KTS sistemi ile eğitim ortamları ve fiziki imkanlar, öğretmenler ve eğitim yöneticileri, akademik gelişim ve üniversiteye hazırlık, mesleki gelişim, değerler eğitimi, bilim, sanat, spor sosyal ve kültürel etkinlikler, okul tarafından gerçekleştirilen örnek ve özgün projeler ile izleme ve değerlendirme alanlarında gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirildiğinin altını çizen Savaşçı, bu kapsamda yapılan değerlendirmelerde Sivas’ta başarı belgesi almaya hak kazanan okulları tebrik etti. Bir süre okul müdürleri ile sohbet eden Savaşçı, başarı belgelerini takdim etti.  

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/kts-basari-belgeleri-takdim-edildi/icerik/3693 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.