Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ömer Duman,

Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ömer Duman,

Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ömer Duman, Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü “Onlar da Buradaydı” projesi kapsamında, mezunu olduğu Merkez İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Okul salonunda düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Harun Tan, Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fehmi Tutkun, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Programın açılış konuşmasını Okul Müdürü Samet Şimşek gerçekleştirdi. Daha sonra kısa bir selamlama konuşması yapan Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, “Onlarda Buradaydı” projesinin önemine değindi ve katılımlarından dolayı Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ömer Duman’a teşekkür etti.
Konuşmaların ardından Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ömer Duman, öğrencilerle bir araya geldi. Çocukluk yıllarından bugüne kısa yaşam öyküsünü öğrencilerle paylaşan Duman, kendi yaşantısında ve kazanımlarında anne-baba ve büyüklerinin dua ve öğütlerinin önemli bir yerinin olduğunu belirterek, öğrencilere bunu hiçbir zaman göz ardı etmemeleri tavsiyesinde bulundu.
 
Başarının anahtarının çok çalışmak olduğunu belirten Duman, “Çalışarak elde edemeyeceğiniz hiçbir başarı yoktur” dedi. Duman, söyleşinin son bölümünde ise “Potansiyelinizi keşfedin”, “İnsanı Olgunlaştıran 3 Temel Özellik”, “Duyguları Algılamada Birkaç Adım”, “Empatik Dinleme”, “Motivasyonu Artırma”, “Bilginin Hafızaya Alınması” ve “Eski Bilgilerin Hafızadan Çekilmesi” konu başlıkları altında önemli paylaşımlarda bulundu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/maliye-bakanligi-mustesar-yardimcisi-omer-duman/icerik/1412 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.