Merkez Lise Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Merkez Lise Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Merkez Lise Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı başkanlığında yapıldı. Bilim ve Sanat Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen programa Şube Müdürümüz Mehmet Başcil de katıldı.
Toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, uzun bir aradan sonra Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği takvim doğrultusunda yüz yüze eğitime başlanılacağını hatırlattı.
Yeni eğitim-öğretim yılında izlenecek yol haritasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Savaşçı, sürecin uzaktan ve yüz yüze eğitim şeklinde devam edeceğini belirtti. Okullarda gereken her türlü tedbirin alındığını belirterek bu tedbirlerin titizlikle uygulanmasını isteyen Savaşçı, hem öğretmenlerin hem öğrencilerin mümkün olan en sağlıklı ortamda eğitim-öğretime devam etmesi için tedbirlere uyulmasının büyük önem taşıdığını kaydetti.
Savaşçı, konuşmasının ardından okul müdürlerinin yeni eğitim-öğretim yılına ilişkin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/merkez-lise-mudurleri-koordinasyon-toplantisi-yapildi/icerik/4245 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.