Merkez Okul Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Merkez Okul Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Merkez Okul Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Valimiz Salih Ayhan’ın başkanlığında yapıldı. Sivas Valiliği konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Valimiz Salih Ayhan’ın yanı sıra, Vali Yardımcısı Mehmet Nebi Kaya, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, müdür yardımcılarımız, şube müdürlerimiz ve il merkezindeki okulların müdürleri katıldı.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sivas Valiliği himayesinde müdürlüğümüzce yürütülen proje ve çalışmalar ile ilgili sunum yaptı.
Daha sonra konuşan Valimiz Ayhan, okulları birbiriyle yarıştıran bir mantık yerine kendi içerisindeki gelişimini baz alan bir anlayışı benimsediklerini kaydetti. Ayhan; “Sizlerden idare değil, yönetişim yapmanızı bekliyorum. Çünkü geleceğin gençleri sizlerin ellerinde şekillenecektir. Öğretmenlerimizin ve sizlerin gayreti, velilerimizin desteği ile arzu ettiğimiz başarıyı yakalayacağız. Rabbim heyecanımızı kavi eylesin” İfadelerini kullandı.
Daha sonra okul müdürlerinin sorularını yanıtlayan Ayhan, talep ve önerileri dinledi. Ayhan, toplantıda gündeme gelen sorun ve taleplerin not alınmasını isteyerek çözüm üretilmesi için talimat verdi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/merkez-okul-mudurleri-degerlendirme-toplantisi-yapildi/icerik/4031 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.