Merkez ve Merkeze Bağlı Temel Eğitim Okullarına Temizlik ve Kırtasiye Malzemelerinin Dağıtımı Başladı

Merkez ve Merkeze Bağlı Temel Eğitim Okullarına Temizlik ve Kırtasiye Malzemelerinin Dağıtımı Başladı

Merkez ve Merkeze Bağlı Temel Eğitim Okullarına Temizlik ve Kırtasiye Malzemelerinin Dağıtımı Başladı

Milli Eğitim Müdürlüğümüz il merkezi ve merkeze bağlı köylerde bulunan ilkokul ve ortaokullara kırtasiye ve temizlik malzemesi dağıtımına başladı. Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, dağıtımın gerçekleştirildiği Muzaffer Sarısözen Ortaokulunu ziyaret ederek çalışmaları inceledi.
 
Destek Hizmetleri Birimimiz tarafından daha önce belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda temin edilen malzemelerin dağıtımının belirli bir plan dâhilinde il merkezi ve merkeze bağlı köylerdeki temel eğitim okullarının idarecilerine teslim edildiğini belirten Savaşçı, tüm okulların 7 Eylül’e kadar malzemelerini teslim alacaklarını söyledi.
Savaşçı, “Okullarımıza temizlik malzemesi ihtiyaçları doğrultusunda toplamda; 1000 ml’lik 10 bin adet sıvı köpük sabun, 4,5 litrelik 8 bin 604 adet yüzey temizleyici, 4,5 litrelik 8 bin 604 adet WC temizleyici ve yine 4,5 litrelik 8 bin 604 adet çamaşır suyu dağıtımı yapılacak. Kırtasiye malzemesi olarak ise 4 bin 100 paket A4 kâğıdı, 800 adet büyük boy klasör, 450 paket yarım kapak 50’li dosya ve yine 450 paket 50’li telli dosya dağıtımı gerçekleştirilecek. Tüm okullarımıza, öğrenci sayıları ve ihtiyaçları dikkate alınarak yapılan planlama doğrultusunda belirlenen sayıda temizlik ve kırtasiye malzemelerini teslim edeceğiz.” İfadelerini kullandı.
Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Mesnet Aras, Mehmet Başcil ve Muhammed Alparslan Ünal da malzeme dağıtım çalışmalarını takip etti.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/merkez-ve-merkeze-bagli-temel-egitim-okullarina-temizlik-ve-kirtasiye-malzemelerinin-dagitimi-basladi/icerik/2798 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.