Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile birlikte “Sultanşehir Bilimle Şenleniyor Projesi” kapsamında oluşturulan 4007 bilim fuarının açılışını gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile birlikte  “Sultanşehir Bilimle Şenleniyor Projesi” kapsamında oluşturulan 4007 bilim fuarının açılışını gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile birlikte “Sultanşehir Bilimle Şenleniyor Projesi” kapsamında oluşturulan 4007 bilim fuarının açılışını gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile birlikte  “Sultanşehir Bilimle Şenleniyor Projesi” kapsamında oluşturulan 4007 bilim fuarının açılışını gerçekleştirdi.
Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde Sivas Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) tarafından gerçekleştirilen etkinliğin açılışına Bakan Yılmaz ve Bakan Özlü ile birlikte Sivas Valisi Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve il protokolünün önde gelen isimleri katıldı.
Bakan Yılmaz ve Bakan Özlü, açılış kurdelesini kestikten sonra Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, BİLSEM Müdürü Adem Uzun ve protokol üyeleri ile birlikte fuarda oluşturulan bilimsel çalışmaların yer aldığı stantları gezdi.
 
Proje hakkında Bakan Yılmaz ve Bakan Özlü’ye bilgi veren Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, projenin 4007 Bilim Fuarı olarak Sivas’ta ilk kez gerçekleştirildiğini, bilimsel bilginin ve yenilikçi uygulamaların daha geniş kitlelerle paylaşılması adına oldukça önemli olduğunu belirtti. Altınsoy, bu kapsamda açılan 4007 bilim fuarının 29 Eylül günü saat 16’ya kadar açık kalacağını belirtti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-bakani-ismet-yilmaz-bilim-sanayi-ve-teknoloji-bakani-faruk-ozlu-ile-birlikte-sultansehir-bilimle-senleniyor-projesi-kapsaminda-olusturulan-4007-bilim-fuarinin-acilisini-gerceklestirdi/icerik/2168 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.